Ana içeriğe atla

Jartiyer Çorap Ah bu jartiyer çoraplar. Hangi kadının böylesi bir ürünü yoktur ki? Her kadının yoksa da böylesi bir ürünü mutlaka olmalıdır.

Diğer çok çoraplar ile kıyaslandığı zaman açık ara farklı olan çok özel kadınların çok güzel bir ürünüdür jartiyer çorap.

Değişik çorap modelleri ve çeşitleri içinde en geniş ürün yelpazesinin olduğu alandır. Desen konusunda adeta sınırsız seçenek karşımıza çıkar. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekir ise, fileli, dantelli, silikonlu, düz, puantiyeli, muhtelif desende olanlar, burunsuz olanlar. Arkadan dikişli olanlar ise tam bir klasiktir.

Bu çoraplar jartiyer ile tamamlanabildiği gibi tek başına da rahatlıkla etekler ile elbiseler ile kullanılabilir.

Yani her yaşta farkını ve iddiasını ortaya koymak isteyen kadınlar için jartiyer çorap ideal olan bir üründür.

Renk skalası ile oldukça geniştir. Kırmızı ve siyah ağırlıklı olarak ana renkler olmakla beraber, ten rengi, füme, beyaz, antrasiti kemik rengi de diğer sık kullanılan renklerdir.

Beden olarak karşımıza standart olanlar olduğu gibi S, M, L, XL bedenleri de görülmektedir.

Polyamide ve elastane malzemelerinin farklı oranlarda birleşmesi ile ağırlıklı olarak üretilen bu çoraplar mini etekler ya da derin yırtmaçlı elbiseler ile çok hoş bir görüntü verirler.

Ürün fiyatları ise ürünün özelliğine, üretici markaya, kullanılan malzemeye ve modeline göre farklılıklar göstermesine rağmen rakamlar astronomik değildir.

Yorumlar

Popüler Yayınlar

Ececem Sahra 15 Külotlu Çorap Video 001

 

Ececem Turuncu Micro 40 Külotlu Çorap 001

 

Ececem Siyah 15 Külotlu Çorap 001

 

Külotlu Çorap Seçimi

  Külotlu çorap   ekseriyetle kadınların, hem rahatlık amacıyla hem de görsel açıdan tercih ettikleri bir giysidir. Bir diğer tercih edilme sebeb ise bilindiği üzere zayıf veya şişman bütün kadınlar basen ve göbek şişliğinden yakınmaktadır. Bu noktada külotlu çorap, daha sıkı bel, karın ve bacak görüntüsü verdiğinden dolayı ön plandadır.   Külotlu Çorap Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?   Külotlu çorapların en temel problemi, çorabın giyinme sırasında ve olmadık zamanlarda kaçması ve negatif bir görüntü oluşturmasıdır. Bu sebeple aşağıda listeleyeceğimiz küçük püf noktalarıyla çorabınızın kaçmasına engel olabilirsiniz...   Öncelikle  Külotlu Çorap  giyerken, ellerinizde bulunan yüzük, sallanan bol bileklik gibi aksesuarları çıkarın. Çünkü bu tip aksesuarlar çorabı bacaklarınıza çekerken takılması durumunda çorabın kaçmasına sebebiyet verecektir. Çoraplarınızı ayağınıza geçirirken ve yukarıya doğru çekme sırasında kuvvet almak için asla tırnaklarınız çorap ile temas ettirmey

Külotlu Çorap Nasıl Giyilir?

  Çorap, iç giyimin en önemli aksesuarlarından biri ve kadın güzelliğinin de önemli bir parçasıdır. Çünkü, ufak tefek kusurları örterek bacaklara daha estetik ve hoş bir görünüm sağlamaktadır. Çorapta, çorabı giyen kişinin yaşının eskisi kadar önemi kalmamıştır. Öğrenciler ve genç kızlar soket ve kısa çorapları, desenli ve bol renkli çeşitleri, çalışan kadınlar ise daha çok külotlu ve klasik renklerdeki(siyah-ten-füme-lacivert) çorapları tercih etmektedirler. Bir başka eğilim de, aslında yıllardan beri var olan fileli çoraplara olan eğilimdir. Klasik boya cesaret edemeyenler, her boyda fileli çorap bulabilmektedirler. Hatta iki renkli fileli çoraplar bile piyasada mevcuttur. Renk konusuna gelince, aslında bu alanda hiçbir kısıtlama yoktur. Aklınıza gelebilen bütün renkler kullanılmaktadır. Tabi ki siyah renk, yine birinci sıradaki yerini korumaktadır. Bunun yanında; ten rengi, acı kahve, haki, kırmızı, mürdüm rengi diğer tercih edilen renkler arasındadır. Gece kıyafetleri için simli ço