Ana içeriğe atla

Desenli Külotlu Çoraplarla Muhteşem Bir Stil Yaratmak için 10 İpucu


 2021 Kış sezonunun en trend çorapları desenli külotlu çoraplarla bu kışı sıcak ve farklı bir stille geçir. Kışın ciddi ve gri havasını ortadan kaldırabileceğin çorapları elbise, pantolon ve etekle kolaylıkla kombinleyebilir, çorapların “hareketli” tasarımlarından dolayı sade aksesuarlarla eşleştirebilir, hızlı ve kolay bir şekilde sana özel görünümler oluşturabilirsin.


İşte bu kış hem seni sıcacık tutacak hem de benzersiz kombinler yaratmanı sağlayacak desenli külotlu çorapları nasıl giyeceğine dair 10 etkili ipucu!

1. Desenli külotlu çorap giymenin en basit yolu, onu koyu renk bir kıyafetle eşleştirmektir. Küçük puantiyeli, şirin ve sade desenli bir külotlu çorap, siyah renkte bir elbise ve stiletto ile mükemmel bir görünüm kazanır.


2. Daha sıcak bir kış geçirmek için desenli bir külotlu çorabı kalın mini bir elbisenin altına giyebilirsin. Bir bootie ve bir kazakla farklı bir kombin elde edebilirsin. 


3. Küçük puantiyeli bir
 külotlu çorap, kot şortla giyildiğinde çıplak bacaklardan daha iyi görünebilir mi? Neden olmasın? Bu sade kombin, soğuk bir gün için birebirdir ve birçok kombinden daha farklı bir görünüm sunar. 4. Desenli külotlu çorabının üzerine yünlü bir dizaltı çorap giyerek kolayca bir kombin yaratabilirsin. Üstelik dilediğin zaman dizaltı çorabı çıkararak kombininde değişiklik yapabilirsin.


5. Kışın yırtık bir pantolon giymek soğuklardan dolayı iyi bir fikir olmayabilir. Ancak şaşırtıcı bir görünüm için yırtık pantolonu dantelli bir külotlu çorap üzerine çekinmeden giyebilirsin.


6. İş kıyafetlerini daha eğlenceli bir hale getirmek için desenli bir külotlu çorabı tercih edebilirsin. Bu kombininle renkli kişiliğine dair ipuçları verebilirsin.


7. Desenli külotlu çoraplar, süslü bir kıyafet ile mükemmel görünüyorlar! Bir etkinliğe katılacaksan parlak veya tek renk bir mini etekle çok iyi bir ikili yaratabilir, ekstravaganza görünümünle fark yaratabilirsin.


8. Desenli bir külotlu çorapla dikkat çekmemek biraz zor görünüyor. Yine de sade bir kombin istiyorsan siyah bir elbise ve siyah bir ayakkabıyla birlikte giyebilirsin. (Tabi bu tüm dikkati bacaklarına çekmek isteyenler için de güzel bir taktik=)


9. Desenli bir külotlu çorap oxford ayakkabılarla çok şirin görünüyor, değil mi? Neden böyle hayranlık uyandıran bir görünüm oluşuyor, gerçekten biz de bilmiyoruz.


10. Kışın beyaz elbise giymek çok da uygun gelmiyor olabilir. Fakat desenli bir külotlu çorapla beyaz rengin de soğuk havada giyilebileceğini herkese gösterebilirsin.Yorumlar

Popüler Yayınlar

Ececem Sahra 15 Külotlu Çorap Video 001

 

Ececem Turuncu Micro 40 Külotlu Çorap 001

 

Ececem Siyah 15 Külotlu Çorap 001

 

Külotlu Çorap Seçimi

  Külotlu çorap   ekseriyetle kadınların, hem rahatlık amacıyla hem de görsel açıdan tercih ettikleri bir giysidir. Bir diğer tercih edilme sebeb ise bilindiği üzere zayıf veya şişman bütün kadınlar basen ve göbek şişliğinden yakınmaktadır. Bu noktada külotlu çorap, daha sıkı bel, karın ve bacak görüntüsü verdiğinden dolayı ön plandadır.   Külotlu Çorap Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?   Külotlu çorapların en temel problemi, çorabın giyinme sırasında ve olmadık zamanlarda kaçması ve negatif bir görüntü oluşturmasıdır. Bu sebeple aşağıda listeleyeceğimiz küçük püf noktalarıyla çorabınızın kaçmasına engel olabilirsiniz...   Öncelikle  Külotlu Çorap  giyerken, ellerinizde bulunan yüzük, sallanan bol bileklik gibi aksesuarları çıkarın. Çünkü bu tip aksesuarlar çorabı bacaklarınıza çekerken takılması durumunda çorabın kaçmasına sebebiyet verecektir. Çoraplarınızı ayağınıza geçirirken ve yukarıya doğru çekme sırasında kuvvet almak için asla tırnaklarınız çorap ile temas ettirmey

Külotlu Çorap Nasıl Giyilir?

  Çorap, iç giyimin en önemli aksesuarlarından biri ve kadın güzelliğinin de önemli bir parçasıdır. Çünkü, ufak tefek kusurları örterek bacaklara daha estetik ve hoş bir görünüm sağlamaktadır. Çorapta, çorabı giyen kişinin yaşının eskisi kadar önemi kalmamıştır. Öğrenciler ve genç kızlar soket ve kısa çorapları, desenli ve bol renkli çeşitleri, çalışan kadınlar ise daha çok külotlu ve klasik renklerdeki(siyah-ten-füme-lacivert) çorapları tercih etmektedirler. Bir başka eğilim de, aslında yıllardan beri var olan fileli çoraplara olan eğilimdir. Klasik boya cesaret edemeyenler, her boyda fileli çorap bulabilmektedirler. Hatta iki renkli fileli çoraplar bile piyasada mevcuttur. Renk konusuna gelince, aslında bu alanda hiçbir kısıtlama yoktur. Aklınıza gelebilen bütün renkler kullanılmaktadır. Tabi ki siyah renk, yine birinci sıradaki yerini korumaktadır. Bunun yanında; ten rengi, acı kahve, haki, kırmızı, mürdüm rengi diğer tercih edilen renkler arasındadır. Gece kıyafetleri için simli ço